Mira Kokoreç'e Hoşgeldiniz...
 

Lezzetlerimiz

Göbelek Kokoreç
Kokoreçin müdavimlerinin oldukça iyi bildiği Göbelek Kokoreçi tercih edilen en iyi ve kaliteli kokoreç olarak bilinmektedir.
Sizler için özel olarak ürettirdiğimiz göbelek kokoreçlerimiz ile müşterilerinizin vazgeçemediği bir yer haline geleceksiniz.
Tadı damağınızda kalacak olan bu lezzeti çok kısa sürede Türkiye’nin her yerine mira kokoreç olarak göndermekteyiz.
Çözlü Kokoreç
Balıkesir Göbel ve Bursa’dan elde edilen süt kuzularından özel sarılmış, çözlü uykuluklu kuzu kokoreç enfes bir lezzete  sahiptir.Fındıklı Çöz, Mumbar ve Kuzu bağırsak ile hazırlanan enfes kokorecin sarılıp 25 dk tandırda ön pişirme işlemi yapıldıktan sonra, dondurulararak, paketlenmeye uygun hale getiriyor ve  Türkiye’nin her yerine, dükkanınıza kadar siparişinizi  teslim ediyoruz.
Kuzu Kokoreç
Sadece size özel üretilen kokoreçlerimiz ile fark yaratacaksınız.Kokusu ile cezbeden, tadı damaklarda iz bırakan lezzeti ile müşterilerinize vazgeçilmez bir kokoreç deneyimi yaşatmaya hazır olun. Mira Kokoreç kalitesiyle uzmanlığı ile üretilip, hazırlanarak, kokoreç salonunuza getirilmektedir. Gıda Camiasının Dev Markası olmak için kalitemizden ödün vermiyoruz. Özel sarım ürünümüzü ekmek üzerinde dahi bıçakla kesebilirsiniz. Daima kalite ve hijyen anlayışı ile üretilen kokoreçlerimizi başka yerde bulamazsınız. Biz Türkiye’deki en ucuz kokoreçi satmıyoruz, ancak en kaliteli kokoreçi üretmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz.
Yağlı Kokoreç
Mira Kokoreç kalitesiyle uzmanlığı ile üretilip, hazırlanarak, kokoreç salonunuza getirilmektedir. Gıda Camiasının Dev Markası olmak için kalitemizden ödün vermiyoruz. Özel sarım ürünümüzü ekmek üzerinde dahi bıçakla kesebilirsiniz. Daima kalite ve hijyen anlayışı ile üretilen kokoreçlerimizi başka yerde bulamazsınız. Biz Türkiye’deki en ucuz kokoreçi satmıyoruz, ancak en kaliteli kokoreçi üretmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz.
 
HEMEN SİPARİŞ
VER
 
kokoreç
Mira Kokoreç - Copyright 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.
Tüm ürünlerimizde kalite ve hijyen ilkelerimizden asla taviz vermemekteyiz. Kokoreç hizmetimizi tüm tedarikçilerimize eşit kalitede sunuyoruz.